Kontakt

 

 

Kontakta Stockholm-Västberga

Har du frågor, vill bolla ett problem eller bara utbyta erfarenheter är du alltid välkommen att kontakta oss.

E-post: info.soder@vgnordic.se

Telefon: 08-702 09 20
Fax: 08-702 29 09

Besöksadress: 
Västberga allé 60
126 30 Hägersten

Öppettider:
Måndag-Torsdag: 06:00-16:00
Fredag: 06.00-14:30
Dag före röd dag samt dag före Midsommar, Julafton och Nyårsafton stänger vi klockan 12.00.

Våra medarbetare på Västberga allé 60, 126 30 Västberga

Björn Rönngren

Filialchef 
E-post: bjorn@vgnordic.se
Tel: 08-409 577 21

Daniel

Robert Johansson

Säljare
E-post: robert@vgnordic.se
Tel: 08-409 577 22

Daniel Nordin

Innesäljare
E-post: daniel@vgnordic.se
Tel: 08-409 577 23

GöranTörnquist

Göran Törnquist

Lageransvarig
E-post: goran@vgnordic.se
Tel: 08-409 577 24

Christer Andersson

Lager
E-post: christer@vgnordic.se
Tel: 08-409 577 26

Erica_Brandt

Erica Brandt

Lager
E-post: erica@vgnordic.se
Tel: 08-409 577 25

 Johannes_T

Johannes Törnqvist

Lager
E-postjohannes@vgnordic.se
Tel: 08-409 577 27

 PatrikKarlström

Patrik Karlström

Lager
E-postpatrik@vgnordic.se
Tel: 

Kontakta Stockholm-Sollentuna

Har du frågor, vill bolla ett problem eller bara utbyta erfarenheter är du alltid välkommen att kontakta oss.

E-post
info.norr@vgnordic.se

Telefon: 08-702 09 20
Fax: 08-628 02 20 

Besöksadress:
Djupdalsvägen 27
192 51 Sollentuna

Öppettider:
Måndag-Torsdag: 06:00-16:00
Fredag: 06.00-14:30
Dag före röd dag samt dag före Midsommar, Julafton och Nyårsafton stänger vi klockan 12.00.

Våra medarbetare på Djupdalsvägen 27 

Peter

Peter Brygt

Filialchef
E-post: peter@vgnordic.se
Tel: 08-409 577 01

Thomas

Thomas Brygt

Säljare
E-post: thomas@vgnordic.se
Tel: 08-409 577 02

Lennart

Lennart Nordbrandt

Säljare
E-post: lennart.nordbrandt@vgnordic.se
Tel: 08-409 577 03

 Stefan

Stefan Arvidsson

Inköpschef
E-post: stefan@vgnordic.se
Tel: 08-409 577 04

placeholder

Anna Juhlin  

Lager
E-postanna@vgnordic.se
Tel: 08-409 577 05

Thomas_Karlsson

Thomas Karlsson   

Lager
E-postthomas.karlsson@vgnordic.se
Tel: 08-409 577 06

 OlleEde

Olle Ede   

Lager
E-postolle@vgnordic.se
Tel: 08-409 577 07

 

Kontakta Göteborg-Mölndal

Har du frågor, vill bolla ett problem eller bara utbyta erfarenheter är du alltid välkommen att kontakta oss.

E-post:
info.gbg@vgnordic.se

Telefon: 031-387 32 00

Besöksadress: 
Kryptongatan 5
431 53 Mölndal

Öppettider:
Måndag-Torsdag: 06:00-16:00
Fredag: 06.00-14:30
Dag före röd dag samt dag före Midsommar, Julafton och Nyårsafton stänger vi klockan 12.00.

Våra medarbetare på Kryptongatan 5

 MikaelW

 

Mikael Warting

Filialchef
E-post: mikael@vgnordic.se
Tel: 031-387 32 02

Kjell Jamedon

Säljare
E-post: kjell@vgnordic.se
Tel: 031-387 32 01

Oscar Larsson

Lager
E-post: oscar@vgnordic.se
Tel: 031-387 32 04

placeholder

David Larsson 

Lager

 Robin_gbg

Robin Ekengren

Lager
E-post: robin@vgnordic.se
Tel: 031-387 32 05

 

Kontakta Malmö

Har du frågor, vill bolla ett problem eller bara utbyta erfarenheter är du alltid välkommen att kontakta oss.

E-post:
info.malmo@vgnordic.se

Telefon: 040-655 06 07

Besöksadress: 
Pinjegatan 5
213 63 Malmö

Öppettider:
Måndag-Torsdag: 06:30-16:00
Fredag: 06.30-14:30
Dag före röd dag samt dag före Midsommar, Julafton och Nyårsafton stänger vi klockan 12.00.

Våra medarbetare på Pinjegatan 5

 Kjell_J

Kjell Jamedon

Säljare
E-post: kjell@vgnordic.se
Tel: 031-387 32 01

gerry 

Gerry Persson

Lager
E-post: gerry@vgnordic.se
Tel: 040-655 96 07

placeholder

Bengt Fröberg 

Lager

 

 

Kontakta ledning och administration

E-post:
info.norr@vgnordic.se

Telefon: 08-702 09 20
Fax: 08-702 29 09 

Adress Huvudkontor: 
Västberga allé 60
126 30  Hägersten

LEDNING OCH ADMINISTRATION

Kenneth

Kenneth Brygt

VD
E-post: kenneth@vgnordic.se
Tel: 08-409 577 41

Sophia Winberg Ansell

Administration, Ekonomi, HR, Personalchef
E-post: sophia@vgnordic.se
Tel: 08-409 577 42

Amanda Pehrsson

Administration, Ekonomi
E-post: amanda@vgnordic.se
Tel: 08-409 577 43

Lennart Stensvad

Lennart Stensvad

Projektansvarig
E-post: lennart@vgnordic.se
Tel: 08-409 577 44

Stefan

Stefan Arvidsson

Inköpschef
E-poststefan@vgnordic.se
Tel: 08-409 577 04